• slider-img-1
  • slider-img-2
  • slider-img-3
  • slider-img-4
  • slider-img-5
CZ EN DE

Kariéra, volná místa – Hornoslezská společnost

strojírenská výroba
podnik s dlouholetou tradicí

Kariéra v naší společnosti

Maximální pozornost věnujeme profesnímu a osobnímu rozvoji našich zaměstnanců a také jejich celkové spokojenosti.

Zaměření společnosti a její technologické vybavení vytváří výborné podmínky pro mladé pracovníky ve výrobě, ale i konstrukční, technologické, obchodní a ekonomické přípravě výroby.

Náplň práce
  • zajišťování zakázek v zahraničí
  • komunikace se zahraničními partnery
  • péče o stávající zákazníky
  • stanovení cen pro tuzemské a zahraniční partnery
Požadavky
  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitou
  • aktivní znalost němčiny slovem i písmem (znalost B2), popř. angličtiny
  • znalost strojírenské výroby a výkresové dokumentace
  • spolehlivost, pečlivost
  • řidičský průkaz B
Nabízíme
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • plný pracovní úvazek, 40 hodin týdně
  • základní hrubá měsíční mzda 40 tisíc Kč + prémie
  • jednosměnný provoz
  • nástup možný ihned
Kontakt
Popis pozice
  • provádění strojních zámečnických prací, stehování výrobků, skupin a podskupin, popřípadě svařování dle technické dokumentace
Profil kandidáta
  • min. střední odborné vzdělání s výučním listem
  • praxe na obdobné pozici výhodou, příp. jiný příbuzný obor
  • znalost čtení strojních výkresů, základní svářečský průkaz podmínkou
  • samostatnost, zodpovědnost, zručnost, ochota na sobě dále pracovat
Nabízíme
  • zázemí prosperující společnosti, stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nástup ihned nebo dle dohody